Platformlar

Kablo TV ile nasıl izlerim?

Altın Sinema Paketi’ne abone olarak, SinemaTV kanallarını izleyebilirsin. Kablo TV Altın Sinema Paketi abonesiysen, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen içeriklerini web’den ve istediğim cihazdan izlemek istiyorum dersen, KabloWebTV’ye ücretsiz olarak abone olman yeterli. Kabloweb uygulamasını indirip kullanıcı adın ve şifrenle SinemaHemen servisine erişebilirsin.

www.turksatkablo.com.tr
126

Turkcell TV ile nasıl izlerim?

TV+ Giriş Paketi veya Aile Paketi abonesiysen, televizyonundan SinemaTV kanallarını izleyebilir, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen filmlerini webden veya istediğin cihazdan izlemek istersen TV+ Full Paket veya Premium Paket abonesi olman yeterli.

www.turkcelltv.com.tr
0 532 757 22 22

Tivibu ile nasıl izlerim?

Tivibu Süper Paket abonesiysen, hem TV’den hem de Tivibu uygulamasını indirerek istediğin cihazdan SinemaTV kanallarını izleyebilir aynı zamanda SinemaHemen servisinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Uygulamayı indirmek istemiyorum dersen, Tivibu’nun web sitesinden kullanıcı adı ve şifrenle tüm bu içeriklere ulaşabilirsin.

www.tivibu.com.tr
444 0 375

Filbox ile nasıl izlerim?

Filbox abonesiysen SinemaTV kanallarını izleyebilir, Filbox Hemen servisinden de ücretsiz olarak faydalanabilirsin. Filbox abonesi değilsen, uydu alıcısı veya cam modül satın alarak SinemaTV kanallarını izleyebilir ve Filbox Hemen içeriklerine de ulaşabilirsin.

www.filbox.com.tr
0 850 225 09 90

Aksiyon 2